Ielogoties / Piereģistrēties / Aizmirsāt paroli?
Login
Ielogoties ar Facebook pasi
Parole
Piegāde pa Latviju, Lietuvu, Igauniju
Grozs ir tukšs


NO MAIJA STRĀDĀJAM KĀ PARASTI! :)

Iepirkšanās noteikumi

LAIPNI LŪDZAM, CIENĪJAMAIS PIRCĒJ!
IEPAZĪSTIES AR IEPIRKŠANĀS NOTEIKUMIEM!

Šeit ir pieejami Kostimi.lv eVeikala iepirkšanās noteikumi, jeb „Distances līgums”. Lūdzu, izlasiet to uzmanīgi pirms veiciet savu pasūtījumu. Veiciet pasūtījumu mūsu eVeikalā tikai tajā gadījumā, ja Jūs pilnība saprotat kā arī piekrītat noteikumiem un nosacījumiem, kas izklāstīti turpmāk.

Ja Jums ir kādi jautājumi, kas saistīti ar šiem noteikumiem, lūdzam sazināties ar mūsu klientu menedžeriem pa telefonu vai e-pastu.

Kostimi.lv Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp uzņēmumu „Marki Group” SIA, Reģ. Nr. 40003736171 un PVN Reģ. Nr. LV40003736171, Juridiskā adrese: Apes iela 5-25, Rīga, Latvija, LV-1039, Reģ. datums 2005 gada 1. aprīlī (turpmāk tekstā Kostimi.lv) un Pircēju, kas veic pirkumu Kostimi.lv interneta veikalā. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti Kostimi.lv interneta veikalā.

REĢISTRĀCIJAS APLIECĪBA
Uzņēmuma rekvizīti:
Nosaukums: Marki Group SIA
Reģ. nr. 40003736171
PVN nr. LV40003736171
Juridiskā adrese: Apes iela 5-25, Rīga, Latvija, LV-1039
Veikala adrese: Krimuldas iela 6, Rīga, Latvija, LV-1039

Banka: A/S Swedbank
SWIFT: HABALV2X
IBAN: LV29HABA0551046975431

Informācija par uzņēmumu Eiropas Komisijas Nodokļu un muitas savienībā:
https://ec.europa.eu

1. Vispārīgie noteikumi par preces pasūtīšanu.

1.1. Kostimi.lv savā darbā pieturās pie labas komercprakses principu ievērošanas un stingri pieturās pie Latvijas Republikas "Patērētāju tiesību aizsardzības likuma" un "Noteikumiem par distances tirdzniecību" ievērošanu.
1.2. Visa prece Kostimi.lv eVeikalā ir norādīta ar PVN 21%, bez piegādes izmaksām. Preces cena ir tāda, kāda ir norādīta veiktajā pasūtījuma rēķinā līdz saistību pilnai izpildei.
1.3. Šis līgums ir sasitošs visiem Pircējiem, kas veic pasūtījumu interneta veikalā. Noslēgtais līgums netiek saglabāts atsevišķā failā un ir pieejams visiem klientiem zem izvēlnes „Iepirkšanās noteikumi”.
1.4. Mēs paturam tiesības nepieņemt izpildē pasūtījumus no personām, kas jaunākas par 16 gadiem, kā arī no personām, kas pirms tam tīši radījušas zaudējumus Kostimi.lv vai arī neievēro morāles un ētikas principus.
1.5. Pircējam ir jānorāda patiesa informācija par sevi. Ja pasūtījuma brīdī Pircēja dati ir nepilnīgi vai arī ir pamatojums uzskatīt, ka dati ir fiktīvi, mēs paturam tiesības nepieņem pasūtījumu izpildē. Atbilstoši Latvijas Republikas likumiem tiek veikta lietotāju darbību novērošana un pierakstīšana (sūtītāja IP adrese, lietotāja identifikators, laiks).
1.6. Preces krāsa dzīvē var atšķirties no bildē redzamās krāsa. Tas ir atkarīgs no katra datora krāsu uztveres, ekrāna spilgtuma. Ražotājs patur tiesības veikt minimālas izmaiņas preces ražošanas procesā. Piemēram: aizstāt pogas vai uzšuves ar citām, nekā attēlots foto. Parasti, ja tiek veiktas kādas izmaiņas, tās ir minimālas un neietekmē preces izskatu.

2. Kā notiek pasūtījuma process.

2.1. Pasūtījums tiek veikts interneta veikalā. Pasūtījumi pa telefonu un ePastu netiek pieņemti un apstrādāti.
2.2. Pēc pasūtījuma sastādīšanas, automātiski, Jūs uz norādīto e-pastu saņemat „Kostimi.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu” .pdf formātā. Ja Jūs neesat saņēmuši šo apstiprinājumu, pārbaudiet ‘junk mali’ vai ‘spam mail’. Ja arī šajās mapēs nav saņemts pasūtījuma apstiprinājums, tas nozīmē, ka Jūs neesat pabeiguši visus pasūtījuma etapus un mēs neesam saņēmuši pasūtījumu (šajā gadījumā, lūdzam, veiciet pasūtījumu vēlreiz).
2.3. 24 h laikā, pēc pasūtījuma saņemšanas, izņemot brīvdienas un svētku dienas, ar Jums sazināsies klientu konsultants Jūsu pasūtījuma apstiprināšanai. Ar Pircējiem ārpus Latvijas (LVA) klientu konsultants sazināsies ar e-pasta starpniecību. Veiciet pasūtījuma apmaksu tikai pēc menedžera apstiprinājuma.
2.4. Ja pa norādīto telefona numuru nav iespējams Jūs sazvanīt, jums tiek nosūtīts e-pasts. Ja 24h laikā netiek atbildēts uz e-pastu, pasūtījums tiek anulēts.
2.5. Ja Pircējs nav norādījis pasūtījuma brīdī pilnus datus par sevi, vai ar Pircēju nav iespējams sazināties, pasūtījuma izpilde var aizkavēties.
2.6. Veicot pasūtījumu, klients pats ir atbildīgs par datiem ko norāda pasūtījuma brīdī un to pareizumu, kā arī apzinās par sekām, kas var radīties par šo datu nekorektu sniegšanu. Ja tiek norādīta nekorekta kontaktinformācija (telefona numurs, epasts) un ar klientu nav iespējams sazināties – pasūtījums tiek anulēts.

3. Cik ilgi prece tiek rezervēta pēc pasūtījuma veikšanas internetā.

3.1. Klienta pasūtījums 100% tiek rezervēts pēc menedžera apstiprinājuma uz 24h pēc pasūtījuma veikšanas internetā. Ja šī perioda laikā par pasūtījumu nav saņemta apmaksa, vai pasūtījums netiek izņemts uzņēmuma veikalā, mēs paturam tiesības preci palaist brīvā apgrozībā un anulēt rēķinu.
3.2. Pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu, rezervētu un apstrādātu tikai tad, kad menedžeris ir ar jums sazvanījies, vai saņēmis no jums atbildes epastu.
3.3. Ja klientam jāgaida preci no ražotāja, tad preces apmaksai vai saņemšanai veikalā tiek dots laiks līdz tekošās nedēļas beigām. Ja šī perioda laikā par pasūtījumu nav saņemta apmaksa, vai pasūtījums netiek izņemts uzņēmuma veikalā, mēs paturam tiesības preci palaist brīvā apgrozībā un anulēt rēķinu.
3.4. Īpaši aktīvās sezonās kā Helovīni (15-31 oktobris) un Ziemassvētki (15-31 decembris), preces tiek rezervētas tikai līdz tekošās dienas beigām (BEZ IZŅĒMUMIEM). Preces, kas tika pasūtītas priekš Jums no ražotāja, šajā sezonā tiek turētas tikai 2 dienas no brīža, kad prece ienākusi veikalā un klientu menedžeris ar jums ir sazinājies. Ja šī perioda laikā par pasūtījumu nav saņemta apmaksa, vai pasūtījums netiek izņemts uzņēmuma veikalā, mēs paturam tiesības preci palaist brīvā apgrozībā un anulēt rēķinu.
3.5. Ja klients veic vairākus pasūtījumus, tad tos ir iespējams apvienot tikai tajā laika posmā, kamēr nav veikts kārtējais pasūtījums no ražotāja. Tekošais pasūtījums nevar tikt apvienots ar nākamo pasūtījumu, kam būs nepieciešama piegāde no ražotāja, jo preces nevar tikt rezervētas uz vairākām nedēļām bez 100% apmaksas.

4. Pasūtījuma apmaksa, piegāde un izpilde.

4.1. Pasūtījuma apmaksas, piegādes veidi un to izmaksas ir neatņemama šī Distances līguma sastāvdaļa, kas ir saistoši visiem Klientiem līdz pilnai pasūtījuma izpildei un ir pieejama sadaļā „Piegāde/Apmaksa”.
4.2. Kostimi.lv nodrošina piegādi pa visu Baltiju.
4.3. Visi sūtījumi tiek piegādi klientam necaurredzamā paciņā, līdz ar ko paciņas saturs nav pieejams apskatei, piemēram, kurjeram.
4.4. Veicot pasūtījuma apmaksu, obligāti, jānorāda pasūtījuma numurs. Pretējā gadījumā pasūtījuma apstrāde var tikt kavēta. Visi maksājumi tiek identificēti pēc maksājumā norādītā rēķina numura.
4.5. Viens pasūtījums tiek izsūtīts uz vienu piegādes adresi. Vienu pasūtījumu nav iespējams sadalīt ar piegādi uz vairākām adresēm.
4.6. Nav iespējams vairākus pasūtījumus ar dažādiem saņēmējiem apvienot ar vienu piegādi.
4.7. Katru darba dienu plkst. 12:00 tiek apkopotas visas iepriekšējās un tekošās dienas apmaksas.
4.8. Ja Jūsu apmaksa ir saņemta līdz 12:00, tad Jūsu pasūtījums tiek izsūtīts tajā pašā darba dienā, ja pēc 12:00, tad nākamajā darba dienā.
4.9. Preces, kas pasūtījuma brīdī nav pieejamas Kostimi.lv noliktavā, tiek pasūtītas no ražotāja nākošajā pirmdienā līdz plkst. 12:00 un prece ienāk Kostimi.lv noliktavā nākamās nedēļas trešdienā (izņemot gadījumus, ja prece nav pieejama ražotājam uzreiz un precei ir noteikts cits piegādes datums). Ja pasūtījuma pirmdienā iekrīt svētku diena, pasūtījums no ražotāja tiek komplektēts nākošajā tuvākajā darba dienā.
4.10. Ja pasūtījumā ir preces, kas ir uz vietas Kostimi.lv un preces, kas jāpasūta no ražotāja, tad preces, kas ir uz vietas noliktavā, tiek Jums rezervētas un nosūtītas kopā vienā sūtījumā, kad ir nokomplektēts viss pasūtījums. Ja vēlaties saņemt pasūtījumu atsevišķās daļās, tad Jums jāsedz piegādes izdevumi tik reizes, uz cik sūtījumiem vēlaties pasūtījumu sadalīt.
4.11. Preces apmaksas datums ir datums, kad nauda ienākusi Marki Group SIA bankas kontā. Ārzemju apmaksas no citām bankām var nāk 1-2 darba dienas.
4.12. Klients pats ir atbildīgs par laicīgu līdzekļu pārskaitīšanu uz uzņēmuma kontu. Mēs nevaram ietekmēt banku darbību.
4.13. Ja vēlaties, lai pasūtījums tiek apstrādāts ātrāk, aicinām Jūs atsūtīt bankas maksājuma uzdevumu .pdf failā un obligāti sazvanīt menedžeri, par maksājuma uzdevuma nosūtīšanu. Ja būs iespējams, klientu menedžeri izsūtīts Jūsu pasūtījumu ātrāk (tas ir iespējams tikai Latvijas klientiem). Ārzemju klientu pasūtījumi tiek izsūtīt tikai pēc reālas naudas ienākšanas uzņēmuma bankas kontā.
4.14. Preču piegādes summa jāapmaksā ar rēķinu summu kopā vienā reizē. Jums nekas nav pēc tam atsevišķi jāmaksā pastā vai kurjeram preci saņemot.
4.15. Prece no ražotāja tiks pasūtīta tikai pēc apmaksas saņemšanas.

5. Pasūtījumi no juridiskām personām.

5.1. Mēs pieņemam pasūtījumu no juridiskām personām. Šie noteikumi neattiecas un vairumtirdzniecība klientiem, kas strādā uz līguma pamata.
5.2. Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē, patērētājs ir fiziska persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību. Respektīvi, "Patērētāju tiesību aizsardzības likums" nav attiecināms uz juridiskām personām.
5.3. Juridiskām personām pavadzīmes tiek ieliktas pasūtījumā nosūtot kopā ar preci. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas Pircējam, klientu menedžeriem vairs nebūs iespējas izveidot pavadzīmi. Par preces nodošanas faktu klientam Kostimi.lv kalpo piegādes dienesta atzīme. Par preces atbilstību/skaitu pretenzijas tiek pieņemtas dienā, kad kurjers nodevis preci, vai prece saņemta pastā. Pēc šī termiņa - nekādas pretenzijas netiek pieņemtas.
5.4. Ja vēlaties saņemt uzņēmuma pasūtījumu veikalā un Jums būs nepieciešama pavadzīme, lūdzam, obligāti veikt preces rezervāciju internetā. Ja jums nebūs preces rezervācijas internetā, klientu menedžeri nevarēs jums izvedot pavadzīmi.
5.5. Iegādājoties preci uz juridisku personu Kostimi.lv veikalā bez pasūtījuma eVeikalā, klientu menedžeri nevarēs izveidot Jums pavadzīmi. Šajā gadījumā klientu menedžeri jums izrakstīts Kvītiņu, kas tiks pievienota pie pirkuma čeka.
5.6. Iegādājoties preci Kostimi.lv veikalā, klientu menedžeri neliks zīmogu uz čekiem un pavadzīmēm. Saskaņā ar to, ka „Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas noteikumi” ir zaudējuši savu spēku (Ministru kabineta noteikumi Nr. 154), līdz ar ko Zīmogam vairs ir tikai dekoratīva nozīme un tā lietošanai nav likumiska pamata.

6. Preču piegādes kārtība.

6.1. Kostimi.lv nodrošina preču piegādi izmantojot DPD, OMNIVA un PASTU (turpmāk tekstā piegādes dienests).
6.2. Kostimi.lv nevar paātrināt vai kādā citā veidā ietekmēt piegādes dienestu pasūtījumu piegādes termiņus.
6.3. Klientiem ārpus Eiropas savienības, pārsūtīšanas laikā nav iekļautas sūtījuma pārbaudes un muitas kontroles iziešanas laiks, jo Kostimi.lv un piegādes diensts nenes atbildību par muitas darbībām un kontroles laiku.
6.4. Pārsūtīšanas laiks var mainīties laika apstākļu, situācijas galamērķa valstī, kā arī citu iemeslu dēļ, kas nav atkarīgi no Kostimi.lv.
6.5. Ja Jūsu valstī ir īpašas prasības, kā jābūt noformētai sūtītai paciņai, lūdzam, par to brīdināt klientu menedžerus, pasūtījuma brīdī šo informāciju ierakstot komentāros. Par šādas informācijas nodošanu ir atbildīgs pats Pircējs.
6.6. Piegādes termiņi un izcenojumi pieejami sadaļā „Piegāde/Apmaksa”.
6.7. Nosūtot preci, mūsu menedžeri Jūs par to pabrīdina un nosūta paciņas sūtīšanas numuru uz e-pastu.
6.8. Izvēloties piegādi ar piegādes dienestu, Pircējs pats ir atbildīgs par adresi, kuru norāda kā sūtījuma saņemšanas adresi un citām īpatnībām, kas nepieciešamas paciņas piegādei (piemēram: durvju kods).
6.9. Gadījumā, ja prece Jūs nesasniedz norādītajā termiņā, lūdzam informēt mūs par to, lai mēs varam nekavējoties visu nokārtot.
6.10. Pievēršam uzmanību, ka piegādes dienesti nav Kostimi.lv pakļautībā un nenodot mums informāciju vai piegāde veikta laicīgi. Tāpēc, ja rodas kādas aizķeršanās, dariet mums to zināmu. Kostimi.lv nevar ietekmēt piegādes dienestu servisu.
6.11. Ja Jūs nepamierina mūsu izmantotie piegādes dienestu pakalpojumi un Jūs vēlaties, lai Jūsu sūtījums tiek piegādāts ar citu kompāniju - Jūs varat noorganizēt savu kurjeru nodrošinot visas nepieciešamās darbības patstāvīgi.

7. Preču iegāde veikalā.

7.1. Jūs varat iegādāties vēlamās preces veikalā, iepriekš, neveicot pasūtījumu.
7.2. Veikalā pieejamais preču daudzums ir atzīmēts pie katra modeļa atsevišķi.
7.3. Kostimi.lv negarantē 100% vēlamo preču pieejamību veikalā, ja Pircējs pirms tam nav veicis preču rezervāciju eVeikalā.
7.4. Vēlamo preču 100% rezervāciju veikalā, mēs garantējam tikai tajos gadījumos, kad Pircējs veicis preces pasūtījumu eVeikalā un saņēmis apstiprinājumu no klientu menedžera par šī pasūtījuma rezervāciju.
7.5. Preču rezervācija tiek veikta pēc iepriekš aprakstītajiem noteikumiem „Cik ilgi prece tiek rezervēta pēc pasūtījuma veikšanas internetā”.

8. Pieejamais preču daudzums ražotāja un Kostimi.lv noliktavā.

8.1. Pie katras preces eVeikalā ir norādīta informācija par preces pieejamību Kostimi.lv un ražotāja noliktavā speciāli tam paredzētos laukumos.
8.2. Laukumos norādītie datumi un daudzumi parasti sakrīt ar patieso situāciju. Sinhronizācija ar ražotāja noliktavu mums notiek katru stundu.
8.3. Kostimi.lv nevar jums garantēt visu datumu precīzu izpildi un preču daudzumu pasūtīšanai, jo tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram kā: laika apstākļiem, kas var ietekmēt preču piegādi; liels pasūtījumu daudzums, it īpaši Helovīnu un Ziemassvētku sezonā - kad menedžeri ir pārslogoti ar darbu un nepaspēj apstrādāt pasūtījumus vai arī preces tiek izpirktas ātrāk, nekā informācija tiek atjaunota utt...

9. Par preces neiespējamību piegādāt preces izpārdošanas iemesla dēļ.

9.1. Ir iespējams gadījumi, kad prece ražotāja noliktavā ir beigusies.
9.2. Pievēršam uzmanību, ka laukumos norādītie datumi un daudzumi parasti sakrīt ar patieso situāciju. Sinhronizācija ar ražotāja noliktavu mums notiek katru stundu. Kostimi.lv nevar jums garantēt visu datumu precīzu izpildi un preču daudzumu pasūtīšanai, jo tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram kā: laika apstākļiem, kas var ietekmēt preču piegādi; liels pasūtījumu daudzums, it īpaši Helovīnu un Ziemassvētku sezonā - kad menedžeri ir pārslogoti ar darbu un nepaspēj apstrādāt pasūtījumus vai arī preces tiek izpirktas ātrāk, nekā informācija tiek atjaunota utt...
9.3. Kostimi.lv informē Pircējus gadījumā, ja Kostimi.lv vai ražotāja noliktavā prece ir beigusies vai arī pasūtījuma izpildes termiņš tiek pagarināts.
9.4. Ja pasūtītā prece ir beigusies ražotāju noliktavā Jūs par to tiksiet pabrīdināti telefoniski vai ar ePasta starpniecību.

10. Atteikuma un preču atgriešanas kārtība.

10.1. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, jums ir tiesības, 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas, atgriezt preci, ja tā neder, nepatīk vai nav tas ko Jūs gaidījāt.
10.2. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota jeb izmantota (bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas plankumiem, izrautiem diegiem utt…). Mēs nepieņemam atpakaļ preces, kurām ir sabojāts oriģinālais iepakojums - jums ir tiesības iepazīties ar preci tiktāl, cik tas ir iespējams veikalā uz vietas. Veikalā uz vietas netiek atvērti iepakojumi, kuri iepakoti tādā veidā, ka preces izņemšanai nepieciešams atplēst iepakojumu.
10.3. Ja atgriežamās preces stāvoklis ir pasliktinājies un tas ir noticis, nepareizi apejoties ar preci, Kostimi.lv patur tiesības preci atpakaļ nepieņemt.
10.4. Higiēnisku iemeslu dēļ Pircējam NAV tiesību 14 dienu laikā atgriezt: parūkas, veļu, zeķes, zeķubikses, kā arī komplektus ar apakšbiksēm, zeķēm un/vai zeķubiksēm.

10.5. Atpakaļ sūtīšanas procedūra:
  a. Prece oriģinālajā iepakojumā jānosūta uz atpakaļadresi, kas norādīta uz paciņas.
  b. Brāķa gadījumā arī čeks par atpakaļ sūtīšanas izdevumiem.
  c. Jāpievieno aizpildīta „Atteikuma veidlapa”.
  d. Prece jāsūta atpakaļ ar Latvijas Pasta starpniecību.
  e. Izmaksas, kas saistītas ar preces piegādi sedz Pircējs.
  f. Jūs varat arī atgriezt preci personīgi, atvedot to atpakaļ kopā ar iesniegumu uz Kostimi.lv veikalu.
  g. Sūtot atpakaļ preci nav iespējams apmainīt, tikai atgriezt. Ja vēlaties citu izmēru vai modeli, jums jāveic pasūtījums vēlreiz.
Atteikuma veidlapa

10.6. Naudas atgriešanas process:
  a. Likumā noteikta naudas atgriešana Pircējam 30 dienu laikā. Mēs parasti atgriežam naudu 14 darba dienu laikā.
  b. Jums netiks atgriezta nauda par notikušo preces piegādi līdz jums (pircējam ir iespēja savu pasūtījumu saņemt Kostimi.lv veikalā bezmaksas).
  c. Ja tiek atgriezta tikai daļa no pasūtījuma, maksa par notikušo piegādi netiks atgriezta.
  d. Jums tiek atgriezta pilna rēķina summa, mēs neieturam nekādu apstrādes maksu utt...
  e. Pircējiem no Latvijas, brāķu gadījumos, lūdzam, atsūtīt brāķa foto uz e-pastu – un mūsu menedžeri noorganizēs, lai pie jums ierodas kurjers un piegādā paciņu kopā ar aizpildītu iesniegumu mums atpakaļ. Cienījamie klienti, šī opcija ir Kostimi.lv brīva vēlme, un šī procedūra nav noteikta ar likumu. Ja pēc iesūtītā foto nevarēs konstatēt brāķi un noteikt tā esamību, jums būs jānodrošina atpakaļ sūtīšana pašiem.
  f. Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jūs nepamierina materiāls, no kura ir izveidota prece, krāsa vai jums liekas, ka šuve vai cita detaļa var būt piešūta (pielīmēta) labāk un Jūs pats/-ti varat to izdarīt labāk, tas nevar tikt definēts kā brāķis.
  g. Naudas atgriešana var būt tikai uz maksātāja kontu.
10.7. Atteikuma un preču atgriešanas kārtība attiecas tikai uz pasūtījumiem, kas tika nosūtīti Pircējam pa pastu vai ar kurjeru, jo šiem Pircējiem nav iespējas iepazīties ar preci tās iegādes laikā. Precei, kas iegādāta klātienē Kostimi.lv veikalā, Atteikuma un preču atgriešanas kārtības noteikumi neattiecas. Šie noteikumi nepārkāpj Jūsu patērētāja tiesības. Nevienā likumā nav noteiks, ka Pircējs var atgriezt preci, kas iegādāt klātienē, kā arī Kostimi.lv šādu iespēju nepiedāvā.
10.8. Mēs nevarēsim pieņemt preci atpakaļ, ja tā būs bojāta Jūsu neuzmanīgas rīcības dēļ.

11. Dāvanu kartes, Kuponi, Atlaižu kodi.

11.1. Dāvanu kartes, Kuponi un Atlaižu kodi paredzēti dažādu atlaižu saņemšanai Kostimi.lv interneta veikalā un nevar tikt attiecināmas uz piegādes maksu.
11.2. Atlaides, kuponi un atlaižu kodi netiek summēti.
11.3. Veicot pasūtījumu tam paredzētajā laukā Jūs varat ievadīt tikai vienu dāvanu kartes, kupona vai atlaižu koda numuru.
11.4. Dāvanu karte, kupons un atlaižu kods derīgs tikai līdz tam noteiktajam termiņam un netiek pagarināti.
11.5. Ja Pircējs veicis pasūtījumu, bet nav ievadījis atlaides kuponu vai kodu pasūtījuma brīdī, kā arī veicis apmaksu, postfaktum atlaides netiek piemērotas un Pircējs nevar lūgt atgriezt atpakaļ starpību.

12. Privātuma politika.

12.1. Datu drošība ir Kostimi.lv prioritāte!
12.2. Mēs nekādā gadījumā nepārdosim, neizīrēsim vai kādā citā veidā nenodosim trešajām pusēm personīgo informāciju bez Jūsu rakstiskas atļaujas, izņemot gadījumus, kad tiek pārkāpta LR likumdošana.
12.3. Pasūtījuma izpildei mēs saglabājam personīgos datus (vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts), kas nepieciešami pasūtījuma izpildei. Ja nepieciešams, nododam tos tālāk attiecīgajām trešajām personām, lai nodrošinātu pasūtījuma izpildi (piegādes dienestam) un grāmatvedībai.

13. Distances līguma grozījumi.

13.1. Kostimi.lv distances līgums sastādīts ar spēkā esošo likumdošanu un mēs pieturamies pie labas prakses piemēriem.
13.2. Ja kaut kādu iemeslu dēļ, šie noteikumi neliekas jums saistoši un tie Jūs nepamierina, lūdzam, neveikt pasūtījumu šajā eVeikalā.
13.3. Ja radušās domstarpības, strīdu risināšanai par pamatu vienmēr tiek uzskatīts šis distances līgums latviešu valodā un LR likumdošana.
13.4. Kostimi.lv nav atbildīgi par to vai Pircējs ir iepazinies ar šiem noteikumiem. Katra klienta pienākums, veicot pasūtījumu, eVeikalā – iepazīties, ar Kostimi.lv darbības principiem.
13.5. Kostimi.lv darbiniekiem nav iespējas mainīt distances līgumu, kā arī Kostimi.lv darbinieku rīcība ir pilnībā balstīta uz šī līguma un vienlīdzības principa ievērošanu pret visiem Pircējiem, bez izņēmuma.

Saskaņā ar normatīvajiem aktiem:

- Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
- MK 2002.gada 28.maija noteikumi Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”;
- Fizisko personu datu aizsardzības likums;
- Iepakojuma likums.

Šī distances līguma pēdēja korekcija: 29.11.2016.


Mūsu klienti par mums
{ Lieliska apkalpošana, visu paskaidro saprotami, pieklājīgi. Prieks iepirkties.
* atsauksme Labserviss.lv kampaņas ietvaros, neatkarīgais avots.
}
REDZĒTS TV
REDZĒTS PRESĒ
MŪSU SASNIEGUMIIZCILA SERVISA
SNIEDZĒJS KATEGORIJĀ
“E-SERVISS”
*labsserviss.lv 2016
83% PIRCĒJU
MŪS IETEIKTU
SAVIEM DRAUGIEM
*recommy.com dati 2016
KLIENTA SERVISA
BALVA PAR IZCILĪBU
“E-SERVISĀ”
*labsserviss.lv 2017
KLIENTA SERVISA
BALVA SLEPENĀ PIRCĒJA
VĒRTĒJUMĀ
*labsserviss.lv 2017
Seko mums
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist
© Marki Group, 2006-2020 Jebkuru daļu kopēšana no Kostimi.lv ir stingri aizliegta. (Kleoo.lv)
Noteikumi